Kontakt oss

Adresse

Hovedkontor:

  • Dale Industriområde 1
    5722 DALEKVAM

Avdeling Østlandet:

  • Henrik Bulls veg 60
    2069 JESSHEIM

Telefon og E-post

Service og delebestillinger:

Faktura e-post:

Telefon:

Send oss en melding

Kontaktpersoner

Arnpro spisebrakker boligbrakker entreprenørbrakker kontorbrakker toalettbrakker spesialbrakker

Roger Bruvik

Salg

rb@arnpro.no +47 459 00 010
Arnpro spisebrakker boligbrakker entreprenørbrakker kontorbrakker toalettbrakker spesialbrakker

Alexander Buri

Salg

ab@arnpro.no +47 459 00 011
Arnpro spisebrakker boligbrakker entreprenørbrakker kontorbrakker toalettbrakker spesialbrakker

Magnus Jahr Iversen

Salgs- og markedssjef

magnus@arnpro.no +47 459 00 012
Arnpro spisebrakker boligbrakker entreprenørbrakker kontorbrakker toalettbrakker spesialbrakker

Miriam Hisdal

Kontormedarbeider

miriam@arnpro.no +47 459 00 013
Arnpro spisebrakker boligbrakker entreprenørbrakker kontorbrakker toalettbrakker spesialbrakker

Roger Arnesen

Daglig leder

roger@arnpro.no +47 959 93 546
Arnpro spisebrakker boligbrakker entreprenørbrakker kontorbrakker toalettbrakker spesialbrakker

Atle Fjeldstad

Innkjøp og logistikk

atle@arnpro.no +47 970 46 942
Arnpro spisebrakker boligbrakker entreprenørbrakker kontorbrakker toalettbrakker spesialbrakker

Hallgeir Løno

Teknisk ansvarlig (siv. ing)

hallgeir@arnpro.no +47 907 32 837
Arnpro spisebrakker boligbrakker entreprenørbrakker kontorbrakker toalettbrakker spesialbrakker

Magne Reistad

Produksjonssjef

magne@arnpro.no +47 902 66 588